• 58 301 60 84
  • 509 638 602
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona w przebudowie.... przepraszamy za utrudnienia

nauka
jazdy
z uśmiechem

SORRISO powstało, aby wnieść nową i przełomową jakość oraz innowacyjny styl w sposobie prowadzenia szkoleń. Naszym celem jest nie tylko nauczenie Was, w jaki sposób zdać egzamin na prawo jazdy, ale przede wszystkim dążyć do tego, abyście umieli odnaleźć się na drodze w każdej, nawet nietypowej sytuacji.
 
SORRISO to zajęcia pełne humoru, relaksu oraz luzu, ale  przede  wszystkim pełne  profesjonalizmu i doświadczenia, które Wam przekażemy. To partnerska i przyjazna atmosfera, która usprawni zdobywanie wiedzy! Instruktorzy naszej firmy nie tylko wskażą jak pokonać egzaminacyjne pułapki, ale nauczą myślenia na drodze, tak potrzebnego w codziennym życiu.
 
SORRISO to z włoskiego uśmiech i właśnie z tym pragniemy, aby kojarzył się Wam kurs nauki jazdy, a każdy zdany egzamin jest dla Nas powodem do dumy i satysfakcji ! ! !

Wybierając SORRISO, wybierasz też bezstresowe, ale i  efektywne nauczanie. Możesz być pewien, że każda lekcja będzie przyjemnością,  a opieka i indywidualne wsparci e doświadczonych instruktorów zapewni Ci sukces! Zapraszamy!  

Przekonaj się sam!

Przygotujemy Ciebie do NOWYCH EGZAMINÓW !
Doświadczona kadra, najnowsze podręczniki, testy, sprzęt komputerowy!

Nie martw się formalnościami, wszystko załatwimy za Ciebie. Przyjdź do naszego biura!
© 2017 Your Company. All Rights Reserved.