O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców SORRISO

SORRISO powstało, aby wnieść nową i przełomową jakość oraz innowacyjny styl w sposobie prowadzenia szkoleń. Naszym celem jest nie tylko nauczenie Was, w jaki sposób zdać egzamin na prawo jazdy, ale przede wszystkim dążyć do tego, abyście umieli odnaleźć się na drodze w każdej, nawet nietypowej sytuacji.
 
SORRISO to zajęcia pełne humoru, relaksu oraz luzu, ale  przede  wszystkim pełne  profesjonalizmu i doświadczenia, które Wam przekażemy. To partnerska i przyjazna atmosfera, która usprawni zdobywanie wiedzy! Instruktorzy naszej firmy nie tylko wskażą jak pokonać egzaminacyjne pułapki, ale nauczą myślenia na drodze, tak potrzebnego w codziennym życiu.
 
SORRISO to z włoskiego uśmiech i właśnie z tym pragniemy, aby kojarzył się Wam kurs nauki jazdy, a każdy zdany egzamin jest dla Nas powodem do dumy i satysfakcji ! ! !

Wybierając SORRISO, wybierasz też bezstresowe, ale i  efektywne nauczanie. Możesz być pewien, że każda lekcja będzie przyjemnością,  a opieka i indywidualne wsparcie doświadczonych instruktorów zapewni Ci sukces! Zapraszamy!  

Przekonaj się sam!
IMG_0181
1200x0-001
imagescaqrpqfe
IMG_0421
imagescatifwq2
IMG_0183

OSK SORRISO

KURSY PRAWA JAZDY

opinie-trojmiasto.jpg

KONTAKT

Ośrodek Szkolenia Kierowców SORRISO
ul. Targ Drzewny 3/7, 80 - 886 Gdańsk

tel. +48 58 301 60 84
tel. kom. +48 509 638 602

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

© 2021 Ośrodek Szkolenia Kierowców SORRISO. All Rights Reserved.