MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

lek. dent. Kasper Kuczyński

Jestem absolwentem Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów brałem aktywny udział w wielu konferencjach naukowych i studenckich kołach badawczych. W pracy ważne jest dla mnie wykonywanie procedur opartych o najnowszą wiedzę medyczną, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jestem pasjonatem pracy w mikroskopie oraz stomatologii cyfrowej. Obecnie intensywnie poszerzam swoją wiedzę na licznych kursach specjalistycznych. Poza pracą najbardziej zajmuje mnie rodzina. Lubię turystykę w samochodzie 4×4, kawę, sporty wodne, jeździectwo oraz przejażdżki rowerowe.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.