Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Zobacz, co mówią o nas Pacjenci

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Umów się na wizytę

+48 52 880 88 20

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową.

Pacjentka 2

Pacjentka zgłosiła się do nas z powodu rozległych, nieszczelnych wypełnień. Ze względu na znaczne uszkodzenia zębów podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu leczenia i wykonanie nakładów (zwanych po angielsku overlay). Tego rodzaju protetyczna odbudowa pozwala na odtworzenie funkcji oraz anatomii zębów. Zabieg ten zabezpiecza również zęby po wcześniejszym leczeniu kanałowym i jednocześnie zmniejsza ryzyko ich późniejszego złamania. Takie działania pozwalają nam uniknąć usunięcia zęba.
UI Elements

Pacjentka 1

Pacjentka zgłosiła się do naszego gabinetu stomatologicznego na kontrolę jamy ustnej. Po przeprowadzeniu badań diagnostycznych, które dają nam możliwość obejrzenia zębów i przestrzeni międzyzębowych w powiększeniu oraz wykonaniu zdjęć RTG, które pozwalają na wczesne wykrycie próchnicy, stwierdziliśmy, obecność tej choroby na zębach Pacjentki. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że takie wczesne działanie pozwala nam uniknąć leczenia kanałowego, a co za tym idzie wpływa na niższe koszty leczenia. Po rozmowie z Pacjentką zdecydowaliśmy się na podjęcie kilku kroków. Pierwszym z nich było dokładne oczyszczenie zębów i usunięcie próchnicy. Gdy uporaliśmy się z tym zadaniem wykonaliśmy wypełnienie kompozytowe w powiększeniu, które zapewnia trwały i estetyczny efekt. Podczas całego procesu leczenia dbaliśmy o komfort i bezpieczeństwo Pacjentki, między innymi poprzez zastosowanie znieczulenia komputerowego. W tym przypadku zamiast tradycyjnej strzykawki i dużej igły wykorzystuje się końcówkę przypominającą wizualnie długopis, a całym procesem aplikacji środka znieczulającego steruje komputer. Jego zadaniem jest podać znieczulenie pod optymalnym ciśnieniem tak, by nie powodowało ono uczucia rozpierania tkanek. Ten rodzaj znieczulenia jest bardzo precyzyjny i nie budzi w Pacjentach niepotrzebnego lęku.
UI Elements

Pacjentka 2

Do naszego gabinetu zgłosiła się Pacjentka z zamiarem poprawy swojego uśmiechu. Po dokładnej konsultacji i ocenie stanu jamy ustnej zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kompleksowego leczenia. W pierwszej fazie przeprowadzona została gingiwektomia (plastyka dziąseł). Celem tego zabiegu była korekta wysokości i kształtu dziąseł, co pozwoliło na uzyskanie ich harmonijnego wyglądu. Następnym krokiem była odbudowa za pomocą metody flow injection (bonding) – ten zabieg pozwolił na odbudowę zębów i osiągnięcie ich naturalnego wyglądu oraz koloru. Dla kompleksowego rozwiązania problemu, zdecydowaliśmy się na wykonanie protez szkieletowych, które zapewniają stabilność i komfort użytkowania. Dzięki naszym działaniom uśmiech został znacząco poprawiony, a ona sama może cieszyć się estetycznym i funkcjonalnym efektem naszej pracy.
UI Elements

Pacjent 1

Pacjent zgłosił się do naszego gabinetu stomatologicznego z pragnieniem poprawy swojego uśmiechu oraz funkcjonalności jamy ustnej. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań diagnostycznych zdecydowaliśmy się na wykonanie kompleksowego zabiegu protetycznego, który odpowiadał potrzebom Pacjenta. Dla zapewnienia estetyki oraz stabilności w żuchwie zastosowaliśmy protezę na teleskopach. Ten sposób mocowania umożliwia Pacjentowi komfort noszenia, co ma istotne znaczenie dla jego codziennego życia. Ponadto, zdecydowaliśmy się na wykonanie całkowitej protezy w górnej szczęce, dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb. Oprócz poprawy wyglądu, proteza ta znacząco zwiększyła użyteczność jego uzębienia, ułatwiając żucie i klarowność wymowy.
UI Elements

Pacjentka 1

Pacjentka zgłosiła się do nas z powodu rozległych, nieszczelnych wypełnień. Ze względu na znaczne uszkodzenia zębów podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu leczenia i wykonanie nakładów (zwanych po angielsku overlay). Tego rodzaju protetyczna odbudowa pozwala na odtworzenie funkcji oraz anatomii zębów. Zabieg ten zabezpiecza również zęby po wcześniejszym leczeniu kanałowym i jednocześnie zmniejsza ryzyko ich późniejszego złamania. Takie działania pozwalają nam uniknąć usunięcia zęba.
UI Elements

Pacjentka 1

Pacjentka w wieku 30 lat zgłosiła się z zamiarem poprawy estetyki uśmiechu. Miała na celu rozjaśnienie zębów oraz wyrównanie ich koloru, przy czym zależało jej, aby zęby górne były jaśniejsze niż dolne. W gabinecie wykonano bezpośrednio licówki kompozytowe na zębach od 13 do 23. Lekarzem prowadzącym całe leczenie była Ania Biłonoga.
UI Elements

Pacjent 4

16-letni Pacjent zmagał się z całym szeregiem problemów ortodontycznych: asymetrią łuków zębowych, odchyleniem linii środkowej szczęki i żuchwy, przesunięciem linii środkowej i rotacjami zębów. Przy zastosowaniu nakładek ortodontycznych przeprowadzono dystalizację zębów i wyrównano płaszczyznę zgryzu. Zastosowano też procedurę IPR, polegającą na redukcji szkliwa na powierzchniach stycznych. Teraz Pacjent może cieszyć się zdrowym uśmiechem i prawidłowym zgryzem.
UI Elements

Pacjentka 3

Problemem Pacjentki były stłoczenia zębów. Leczenie nakładkami ortodontycznymi pozwoliło przemieścić odpowiednio zęby, poszerzyć łuk i wyrównać płaszczyznę zgryzu. Leczenie wymagało też usunięcia pierwszych zębów przedtrzonowych. W ten sposób udało się skorygować zgryz i zaradzić problemowi ze stłoczeniami.
UI Elements

Pacjentka 2

Problemy ortodontyczne Pacjentki obejmowały odchylenie i przesunięcie linii środkowej żuchwy, zęby odseparowane, diastemę. Przeprowadzone leczenie nakładkami ortodontycznymi pozwoliło wyrównać płaszczyznę zgryzu i wydłużyć korony kliniczne zębów. Przeprowadzono intruzję (przemieszczenie zębów w kierunku podstawy kostnej) oraz retrakcję. Wykonano procedurę IPR (delikatną redukcję szkliwa na powierzchniach stycznych zębów) oraz zamykanie przestrzeni międzyzębowych.
UI Elements

Pacjentka 1

W tym przypadku stwierdzono u Pacjentki zgryz krzyżowy przedni, nagryz, asymetrię łuków zębowych, odchylenie linii środkowej żuchwy oraz stłoczenia. Dzięki leczeniu nakładkami ortodontycznymi udało się wyrównać płaszczyznę zgryzu i w znacznym stopniu przywrócić prawidłowe warunki zgryzowe.
UI Elements