Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Dlaczego my?

Dlaczego my?

Sorriso jest placówką hołdującą najwyższym światowym standardom. Tworzą ją doświadczeni stomatolodzy posługujący się innowacyjną technologią – połączenie umiejętności i zaawansowanych urządzeń sprawia, że leczenie stomatologiczne cechuje się najwyższą możliwą skutecznością, a jego efekty są zgodne z oczekiwaniami Pacjenta. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania są sprawdzone oraz wyróżniają się nieprzeciętnym bezpieczeństwem.

Leczenie zębów bez bólu

Podstawowym czynnikiem, który czyni Sorriso wyjątkowym gabinetem, jest bezbolesne leczenie. Umożliwia nam je zastosowanie nowoczesnych znieczuleń miejscowych oraz komputerowych. Te drugie mogą wydawać się tajemnicze, jednak ich zasada działania jest bardzo prosta – wyposażone w mikroprocesor urządzenie reguluje ciśnienie podawania środka znieczulającego, aby był równomiernie wchłaniany przez tkanki. Aplikator służący iniekcji przypomina długopis i nie wywołuje u Pacjenta żadnych przykrych skojarzeń związanych z tradycyjnymi strzykawkami.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Pacjenci chcący całkowicie odmienić wygląd swojego uśmiechu i mający wątpliwości dotyczące efektów, nie muszą wierzyć na słowo. Dzięki innowacyjnej technologii można skutecznie wizualizować ostateczne rezultaty leczenia. Służy temu cyfrowe planowanie leczenia za pomocą zaawansowanych programów komputerowych. Dentysta wykonuje twarzy Pacjenta kilkanaście zdjęć, które następnie wprowadza do wspomnianego programu. Następnie projektuje nowe uzębienie leczonej osoby, uwzględniając nawet drobne szczegóły, takie jak pochylenie czy kolor warg.

Dlaczego my?


Po zaprojektowaniu nowego uśmiechu Pacjenta dentysta przedstawia efekt postępowania na ekranie monitora. Omawia następnie poszczególne aspekty postępowania, odpowiadając na pytania i rozwiewając wątpliwości. Dzięki temu Pacjent może ujrzeć swoje nowe uzębienie, zanim w ogóle zacznie leczenie!

Szukasz sprawdzonego rozwiązania, aby mieć piękny uśmiech?

Zadzwoń do nas i zapytaj o możliwość kompleksowego leczenia nakładkami ortodontycznymi.

Dlaczego my?

Mikroskop stomatologiczny

Mikroskop stomatologiczny jest stosowany przede wszystkim podczas leczenia endodontycznego (kanałowego). Daje on dentyście duże powiększenie pola zabiegowego, dzięki czemu może on dokładnie oczyszczać wszystkie struktury zęba (koronę, kanały korzeniowe), minimalizując prawdopodobieństwo ponownego rozwoju stanu zapalnego. Skuteczność procedury sięga wówczas około 95%, a czas potrzebny do jej wykonania często ogranicza się do jednej wizyty. W dużej mierze odpowiadają za to nowoczesne znieczulenia, które sprawiają, że przy większości przypadków można odstąpić od zatruwania zęba (dewitalizacji).

Dlaczego my?

Kompleksowe leczenie

Zespół Sorriso tworzą dentyści reprezentujący różne dziedziny stomatologii. Dlatego też Pacjenci podejmujący się leczenia w naszym gabinecie mogą być pewni, że zostanie ono przeprowadzone kompleksowo. Wszystkie zabiegi wykonujemy na miejscu, podobnie jak niezbędne badania, które realizujemy w prywatnym centrum diagnostycznym, wyposażonym w nowoczesną aparaturę (RTG, tomograf komputerowy).

Dlaczego my?

Zapraszamy na wizytę!

Wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczeni stomatolodzy sprawiają, że możemy stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym problemom stomatologicznym. Jeśli chcesz podjąć się kompleksowego leczenia, które w pełni przywróci funkcjonalność jamy ustnej, konsultacja w Sorriso jest dobrym wyborem. Możesz się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer +48 52 880 88 20 lub wypełniając formularz.

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Zobacz, co mówią o nas Pacjenci

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

Umów się na wizytę

+48 52 880 88 20

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową.