Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Chirurgia stomatologiczna

chirurgia stomatologiczna Bydgoszcz

Przywrócenie funkcjonalności jamy ustnej nie zawsze polega jedynie na założeniu „plomb” czy zamocowaniu koron protetycznych. W wielu przypadkach konieczne są zabiegi chirurgiczne, które w części przypadków stanowią samodzielne rozwiązanie problemu, a jeszcze w innych wsparcie dla leczenia stomatologicznego. Nasi dentyści przeprowadzają zabiegi chirurgiczne w klinice Sorriso w pełnym zakresie.

Najczęstsze zabiegi chirurgiczne w Sorriso

chirurgiczne usuwanie zęba Bydgoszcz

Komfortowe leczenie chirurgiczne w Sorriso

W Sorriso zabiegi chirurgiczne przeprowadzamy przy użyciu zarówno tradycyjnego, jak i znieczulenia komputerowego. Znieczulenie komputerowe – dzięki wbudowanemu w urządzenie mikroprocesorowi ciśnienie podawania środka przeciwbólowego jest stale regulowane, co gwarantuje jego fizjologiczną prędkość wchłaniania przez tkanki, a Pacjent nie odczuwa uczucia kłopotliwego rozpierania.

Aplikator ma kształt długopisu i jest wyposażony jedynie w niewielką igłę, która służy podaniu substancji znieczulającej. Tym sposobem Pacjent nie ma negatywnych skojarzeń z klasycznymi strzykawkami, będącymi często źródłem poważnego lęku.

Poznaj naszych ekspertów od chirurgii stomatologicznej

Doświadczeni stomatolodzy i kompleksowe leczenie

W Sorriso każde leczenie przeprowadzane jest przez doświadczonych ekspertów, którzy dążą do przywrócenia pełnej funkcjonalności jamy ustnej.

Każdy z naszych ekspertów reprezentuje osobny dział stomatologii. Zespołowa współpraca pozwala im podjąć się walki z nawet najbardziej skomplikowanymi problemami.

Szukasz sprawdzonego rozwiązania, aby mieć piękny uśmiech?

Zadzwoń do nas i zapytaj o możliwość kompleksowego leczenia nakładkami ortodontycznymi.

Diagnostyka w chirurgii stomatologicznej

Wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii są poprzedzone dokładnymi badaniami, które przeprowadzamy w naszym prywatnym centrum diagnostycznym. Jest ono zaopatrzone w nowoczesne urządzenia, takie jak aparatura RTG czy tomograf komputerowy. Dzięki temu wyniki analizy dostępne są niemal natychmiastowo, a Pacjent nie musi oczekiwać długi czas na wykonanie niezbędnych badań.

Zapraszamy na wizytę!

Jeśli potrzebujesz pomocy chirurga stomatologicznego zapraszamy do Sorriso! Nasi dentyści przeprowadzą, dzięki swojemu doświadczeniu oraz możliwości pełnej diagnostyki na miejscu, wszelkie zabiegi chirurgiczne z dziedziny stomatologii.  Wizytę możesz umówić, dzwoniąc pod numer +48 52 880 88 20 lub wypełniając formularz.

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Zobacz, co mówią o nas Pacjenci

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

Umów się na wizytę

+48 52 880 88 20

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową.