MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Chirurgia stomatologiczna

Bolesna ósemka czy krwawiące dziąsła potrafią uprzykrzyć życie. W takim przypadku konieczne może się okazać podjęcie kompleksowego leczenia, a jednym z jego etapów mogą być w pełni bezpieczne i komfortowe zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. W Sorriso za ich przeprowadzenie odpowiadają doświadczeni lekarze, którzy dokładają wszelkich starań, aby uzyskać oczekiwany efekt leczenia.

Co powinieneś wiedzieć o chirurgii stomatologicznej?

W ramach chirurgii stomatologicznej wykonuje się zabiegi operacyjne w obrębie jamy ustnej. Ich celem może być usunięcie ognisk zakażeń czy rekonstrukcja tkanek miękkich lub twardych. Zabiegi chirurgiczne bardzo często są również wsparciem dla innych dziedzin stomatologicznych takich jak endodoncja (leczenie kanałowe) czy periodontologia. Współcześnie wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania umożliwiające skrócenie czasu gojenia się tkanek. W naszej klinice przeprowadzamy wszystkie niezbędne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, przez co możemy skutecznie pomóc Pacjentom nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach. Całość poparta jest pełną diagnostyką jamy ustnej, którą wykonujemy w naszej placówce.

Komfortowe leczenie chirurgiczne

Słowo „chirurgia” może napawać lękiem. Wiele osób obawia się, że zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej muszą wiązać się ze znacznym bólem. W Sorriso staramy się, aby chwile spędzone w gabinecie były pozytywnie zapamiętane. Z tego właśnie powodu w naszej praktyce wykorzystujemy bezpłatne znieczulenie miejscowe lub jego alternatywę płatne komputerowe znieczulenie SleeperOne, które sprawia, że leczenie jest komfortowe. Jednocześnie warto podkreślić, iż decyzję o możliwości wykorzystania znieczulenia komputerowego podejmuje indywidualnie lekarz przeprowadzający zabieg u danego pacjenta.

Zespół ekspertów

SORRIOS tworzą doświadczeni lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii. W naszym gabinecie wyleczyliśmy już ponad 7500 Pacjentów, a współpraca lekarzy wielu specjalności na etapie planowania leczenia, pozwala na holistyczne podejście do Pacjenta i osiągnięcie przewidywalnych oraz trwałych efektów leczenia. Ponadto nasza klinika jest wyposażona w nowoczesne technologie wspierające leczenie oraz własne centrum diagnostyczne, które pozwala nam na przeprowadzenie pełnej cyfrowej diagnostyki jamy ustnej Pacjenta. W efekcie w Sorriso tworzymy indywidualnie dopasowane plany leczenia dla naszych Pacjentów.

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Umów się na wizytę

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy stomatologicznej, zadzwoń pod numer +48 52 880 88 20 lub wypełnij formularz, a my w pierwszej wolnej chwili oddzwonimy do Ciebie.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.