Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

lek. dent Mariusz Nawarycz

Chirurgia stomatologiczna z zakresu implantologii to dziedzina stomatologii, która umożliwia przeprowadzenie metamorfoz uśmiechu u pacjentów z brakami zębowymi. Dzięki wspólnie ustalanemu indywidualnemu planowi leczenia, moim celem jest poprawa komfortu, estetyki oraz funkcji narządu żucia. Podczas zabiegów priorytetem jest dobre samopoczucie pacjenta, dlatego dbam o to, aby leczenie odbywało się w komfortowych i przyjaznych warunkach.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.