Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Metamorfozy - SORRISO

Pacjent 10

Pacjent 1

Pacjentka z powodzeniem ukończyła leczenie ortodontyczne, ale pragnęła jeszcze lepszego wizualnie efektu. Zależało jej głównie na zamknięciu diastem, poszerzeniu zębów i wydłużeniu siekaczy przednich. Nasza doktor Biłonoga zdecydowała się na zastosowanie bondingu 4 zębów metodą bezpośrednią w gabinecie.

Pacjent 9

Pacjent 2

Pacjentka zgłosiła się do naszego gabinetu celem poprawy estetyki uśmiechu. Pani najbardziej zależało, aby rozjaśnić zęby, poprawić ich kształt i odcień, ale jednocześnie zachować przy tym naturalność. Pacjentka była prowadzona przez dr. Annę Biłonogę, która zdecydowała się wykonać u Pani licówki, korony, a także nakłady pełnoceramiczne w kolorze A1 z naturalną charakteryzacją. Wszystko po to, aby uzyskać efekt wybielonych zębów własnych. Warto w tym miejscu zauważyć, że prace pełnoceramiczne są najtrwalszą metodą zmiany uśmiechu.

Pacjent 2

Pacjent 3

Pacjentka zgłosiła się do naszego gabinetu stomatologicznego na kontrolę jamy ustnej. Po przeprowadzeniu badań diagnostycznych, które dają nam możliwość obejrzenia zębów i przestrzeni międzyzębowych w powiększeniu oraz wykonaniu zdjęć RTG, które pozwalają na wczesne wykrycie próchnicy, stwierdziliśmy, obecność tej choroby na zębach Pacjentki. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że takie wczesne działanie pozwala nam uniknąć leczenia kanałowego, a co za tym idzie wpływa na niższe koszty leczenia. Po rozmowie z Panią zdecydowaliśmy się na podjęcie kilku kroków. Pierwszym z nich było dokładne oczyszczenie zębów i usunięcie próchnicy. Gdy uporaliśmy się z tym zadaniem wykonaliśmy wypełnienie kompozytowe w powiększeniu, które zapewnia trwały i estetyczny efekt. Podczas całego procesu leczenia dbaliśmy o komfort i bezpieczeństwo, między innymi poprzez zastosowanie znieczulenia komputerowego. W tym przypadku zamiast tradycyjnej strzykawki i dużej igły wykorzystuje się końcówkę przypominającą wizualnie długopis, a całym procesem aplikacji środka znieczulającego steruje komputer. Jego zadaniem jest podać znieczulenie pod optymalnym ciśnieniem tak, by nie powodowało ono uczucia rozpierania tkanek. Ten rodzaj znieczulenia jest bardzo precyzyjny i nie budzi w Pacjentach niepotrzebnego lęku.

Pacjent 7

Pacjent 4

Do naszego gabinetu zgłosiła się Pacjentka z zamiarem poprawy swojego uśmiechu. Po dokładnej konsultacji i ocenie stanu jamy ustnej zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kompleksowego leczenia. W pierwszej fazie przeprowadzona została gingiwektomia (plastyka dziąseł). Celem tego zabiegu była korekta wysokości i kształtu dziąseł, co pozwoliło na uzyskanie ich harmonijnego wyglądu. Następnym krokiem była odbudowa za pomocą metody flow injection (bonding) – ten zabieg pozwolił na odbudowę zębów i osiągnięcie ich naturalnego wyglądu oraz koloru. Dla kompleksowego rozwiązania problemu, zdecydowaliśmy się na wykonanie protez szkieletowych, które zapewniają stabilność i komfort użytkowania. Dzięki naszym działaniom uśmiech został znacząco poprawiony, a ona sama może cieszyć się estetycznym i funkcjonalnym efektem naszej pracy.

Pacjent 6

Pacjent 5

Pacjent zgłosił się do naszego gabinetu stomatologicznego z pragnieniem poprawy swojego uśmiechu oraz funkcjonalności jamy ustnej. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań diagnostycznych zdecydowaliśmy się na wykonanie kompleksowego zabiegu protetycznego, który odpowiadał potrzebom Pacjenta. Dla zapewnienia estetyki oraz stabilności w żuchwie zastosowaliśmy protezę na teleskopach. Ten sposób mocowania umożliwia komfort noszenia, co ma istotne znaczenie dla jego codziennego życia. Ponadto, zdecydowaliśmy się na wykonanie całkowitej protezy w górnej szczęce, dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb. Oprócz poprawy wyglądu, proteza ta znacząco zwiększyła użyteczność jego uzębienia, ułatwiając żucie i klarowność wymowy.

Pacjent 5

Pacjent 6

Pacjentka zgłosiła się do nas z powodu rozległych, nieszczelnych wypełnień. Ze względu na znaczne uszkodzenia zębów podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu leczenia i wykonanie nakładów (zwanych po angielsku overlay). Tego rodzaju protetyczna odbudowa pozwala na odtworzenie funkcji oraz anatomii zębów. Zabieg ten zabezpiecza również zęby po wcześniejszym leczeniu kanałowym i jednocześnie zmniejsza ryzyko ich późniejszego złamania. Takie działania pozwalają nam uniknąć usunięcia zęba.

stomatolog Bydgoszcz

Pacjent 7

Pacjent odwiedził nas w celu leczenia zachowawczego prawej górnej szóstki i siódemki. Przeprowadziliśmy skuteczne leczenie, usuwając zmienione chorobowo tkanki i odbudowując ubytek kompozytowym wypełnieniem światłoutwardzalnym.

Dentysta Bydgoszcz

Pacjent 8

Pacjent zgłosił się do nas, aby poprawić estetykę swoich zębów w odcinku przednim. Wypełnienia kompozytowe, z których do tej pory korzystał, nie były już zadowalające pod względem wizualnym. Zaradziliśmy temu problemowi, wykonując na przednich zębach licówki kompozytowe.

stomatologia Bydgoszcz

Pacjent 9

Pacjentowi bardzo zależało na poprawie estetyki uzębienia w przednim odcinku. Będzie to złożony proces. Rozpoczęliśmy go od wymiany wypełnienia kompozytowego w prawej górnej dwójce. Następnym krokiem będzie leczenie ortodontyczne.

stomatolog Bydgoszcz

Pacjent 10

Pacjentka zgłosiła się do nas z powodu urazu zęba. W trakcie jednej wizyty odbudowaliśmy górny siekacz za pomocą materiału kompozytowego. Dzięki temu Pani Ewa może znów cieszyć się kompletnym uśmiechem. W niedalekiej przyszłości planujemy dokonać odbudowy protetycznej.

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Umów się na wizytę

+48 52 880 88 20

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową.