MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Protezy zębowe

Utrata zębów to poważny problem. Na szczęście piękny i szeroki uśmiech może powrócić za sprawą estetycznych protez zębowych. Jest to skuteczne rozwiązanie, które pomogło odmienić życie wielu Pacjentów. Nowoczesne rekonstrukcje pozwalają poprawić wygląd twarzy oraz przywrócić pełną funkcjonalność w jamie ustnej. Po zakończeniu kompleksowego leczenia w Sorriso znowu będziesz mógł cieszyć się każdym dniem, spożywać ulubione potrawy oraz śmiać się bez obaw!

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o protezach zębów

Protetyka to dział stomatologii zajmujący się rekonstrukcją utraconych lub uszkodzonych zębów. W jej ramach oprócz protez zębowych wykonuje się korony i mosty. Odbudowy te pozwalają skutecznie osiągnąć cel, jakim jest estetyczne i funkcjonalne zrekonstruowanie uzębienia. Po zakończonym leczeniu odzyskasz piękny oraz zdrowy uśmiech. Znowu będziesz mógł cieszyć się smakiem swoich ulubionych potraw oraz śmiać się bez zasłaniania ust.

W naszej klinice stosujemy różne rozwiązania. Z powodzeniem wykorzystujemy zarówno tradycyjne, np. ruchome protezy akrylowe, jak i nowoczesne protezy na implantach czy też mosty na implantach. Indywidualne podejście oraz różnorodne metody stosowane w Sorriso pozwalają nam dobrać uzupełnienia braków zębowych, które spełnią oczekiwania Pacjenta. W naszej klinice przeprowadzamy również leczenie bezzębia metodą All-on-4. Za jej sprawą w krótkim czasie można odbudować cały uśmiech! Do wszczepionych implantów niemal natychmiast mocuje się protezę tymczasową, a Pacjent może wrócić od razu do normalnego funkcjonowania. To szczególnie dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zbyt długie przerwy w pracy i codziennym funkcjonowaniu.

Rodzaje protez zębowych

W Sorriso stawiamy na całościowe podejście do Pacjenta. Dbamy o to, aby wychodził z gabinetu ze zdrowym i funkcjonalnym uśmiechem. Nasz doświadczony zespół stale się rozwija, a my inwestujemy w nowoczesne technologie i metody leczenia. Podobnie jest w protetyce.

Tradycyjne odbudowy protetyczne:

Rozwiązania wykorzystujące implanty:

Korzyści z leczenia protetycznego w Sorriso

Przeprowadzenie kompleksowego leczenia pozwala przywrócić piękny uśmiech. W ten sposób poprawiony zostaje wygląd całej twarzy, ale przede wszystkie zmianie ulega całe życie! Estetyczne zęby sprawiają, że odzyskasz pewność siebie, a Twoje życie towarzyskie i zawodowe zmieni się na lepsze. Będziesz mógł śmiać się bez obaw oraz spożywać ulubione potrawy. Koniec ze wstydem i zakrywaniem ust rękoma w towarzystwie.

W wielu przypadkach zastosowanie protezy pozwala skutecznie uporać się z wadami wymowy. Jak to możliwe? Niektóre dźwięki wymagają pełnego kontaktu języka z uzębieniem, aby je poprawnie wypowiedzieć. Dlatego zastosowanie protez, które rekonstruują utracone zęby, może skutecznie rozwiązać ten problem. Nienaganna dykcja pozwala poczuć się komfortowo. Strach przed wystąpieniami publicznymi odejdzie w zapomnienie!

Zrekonstruowanie uzębienia korzystnie wpływa również na zdrowie. Po zakończonym leczeniu bez problemu można spożywać wszystkie posiłki. Jest to ważne, ponieważ można dostarczyć wraz z dietą niezbędne składniki odżywcze do organizmu. Ogranicza się także ryzyko przeciążenia układu trawiennego wskutek niedokładnie rozdrobnionego pożywienia w jamie ustnej. Co ważne, odbudowanie zębów pozwala znowu cieszyć się smakiem ulubionych potraw bez uczucia bólu.

Jedną z funkcji zębów jest prawidłowe obciążenie kości. Zapobiega to utracie tkanki kostnej. W przypadku pojawienia się nawet pojedynczej luki dochodzi do zaniku kości. Pogorszona zostaje przez to estetyka twarzy oraz funkcjonalność w jamie ustnej. Można temu jednak zapobiec! Rozwiązaniem są protezy na implantach. Tytanowa śruba po wszczepieniu przejmuje funkcje korzenia. Przywracana jest w ten sposób naturalna sytuacja w jamie ustnej, a tym samym zahamowany zostaje zanik kości. Ta metoda leczenia pozwala zapobiec wystąpieniu poważniejszych konsekwencji w przyszłości.

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Umów się na wizytę

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy stomatologicznej, zadzwoń pod numer +48 52 880 88 20 lub wypełnij formularz, a my w pierwszej wolnej chwili oddzwonimy do Ciebie.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.