Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

lek. dent.
Kamil Kosko

Studia ukończyłem na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W tym czasie zajmowałem się głównie zdobywaniem praktyki w leczeniu i uczestniczyłem w wielu projektach naukowych. Miałem też możliwość odbywania praktyk i stażu we Włoszech oraz WIelkiej Brytanii.

Obecnie zajmuję się leczeniem protetycznym i odbudowami estetycznymi, w tym projektowaniem uśmiechu. W celu osiągnięcia najlepszych efektów używam nowoczesnych metod, najwyższej jakości materiałów i współpracuję z wybitnymi technikami. Większość procedur wykonuję w powiększeniu, co sprawia, że precyzja wykonanych uzupełnień jest idealna. 

Cały czas rozwijam się zawodowo uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Pacjenci doceniają mój dobry humor i bezpośredniość w kontaktach, a ja kierując się ich dobrem działam wg maksymy „pacjenta lecz tak, jakbyś chciał leczyć swoją najbliższą rodzinę”. Zawsze najważniejsze jest dla mnie, by pacjenci w czasie zabiegów czuli się komfortowo i byli zadowoleni z efektów leczenia. Dzięki temu oni mają piękne i funkcjonalne uśmiechy, a ja satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Czas wolny spędzam najczęściej z rodziną (żoną i dwójką dzieci) lub w gronie najbliższych przyjaciół. Uprawiam też sporty wodne, pływam i nurkuję, a zimy nie wyobrażam sobie bez jazdy na nartach.