Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

SPEŁNIAMY MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHU I ZDROWYCH, MOCNYCH ZĘBACH

Chcę się umówić na wizytę

Jak przebiega pierwsza wizyta w gabinecie Sorriso?

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem zębów w maksymalnie komfortowych warunkach. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych lekarzy w dziedzinie ortodoncji, implantologii, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej, którzy w pełni wykorzystują nowoczesne techniki leczenia. Plany terapii przygotowywane są indywidualnie, a diagnostyka odbywa się na miejscu w placówce.

1 Konsultacja diagnostyka

Rozpoczynając każde leczenie, zaczynamy od konsultacji i diagnostyki. Przed wizytą realizowane są wymagane badania diagnostyczne w tym zdjęcie pantomograficzne, które umożliwia lekarzowi całościowy wygląd w stan zdrowia jamy ustnej Pacjenta i dobranie odpowiedniej metody leczenia. Podczas pierwszej konsultacji, lekarz ocenia stan zdrowia jamy ustnej pacjenta i dyskutuje na temat jego potrzeb oraz oczekiwań. W czasie tej wizyty tworzymy również wstępny plan leczenia i szacujemy koszty. To właśnie dzięki temu będziesz wiedział, jak długo potrwa Twoja terapia i jakie będą z nią związane koszty.

2 Leczenie zachowawcze

Po dokładnej ocenie stanu zdrowia jamy ustnej Pacjenta i sporządzeniu indywidualnego planu leczenia przez nasz zespół, inicjujemy terapię, zaczynając od leczenia próchnicy.

W naszej praktyce korzystamy z ultraprecyzyjnych mikroskopów, które umożliwiają przeprowadzenie terapii z nadzwyczajną dokładnością. Komfort Pacjenta zapewniamy poprzez zastosowanie nowoczesnych metod znieczulania oraz wyszkolony zespół. Wykorzystując doświadczenie naszych lekarzy i najnowsze technologie, zapewniamy, że leczenie naszych Pacjentów jest komfortowe.

 

Leczenie stomatologiczne dla wymagających pacjentów w Sorriso.

Dołącz do grona naszych Pacjentów!

3 Cyfrowe projektowanie uśmiechu Pacjenta

Nasi Pacjenci mają możliwość zobaczenia rezultatów leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Jak to jest możliwe? Dzięki cyfrowemu projektowaniu uśmiechu. Lekarz dentysta zajmujący się metamorfozami uśmiechu jest w stanie pokazać Pacjentowi efekt leczenia na własnych zębach jeszcze przed jego rozpoczęciem dzięki tzw. mock upowi. Dodatkowo wykorzystując zdjęcia, tworzymy wizualizację przemiany Pacjenta. Tak więc, jeszcze przed rozpoczęciem terapii, masz wgląd w to, jak będzie wyglądał Twój przyszły, zachwycający uśmiech.

4 Leczenie i opieka

Rozpoczynamy proces Twojego leczenia, który może różnić się w zależności od indywidualnie przygotowanego planu terapii.

Należy pamiętać, że podczas wizyt jesteś nieustannie pod opieką naszej doświadczonej kadry medycznej. Twój komfort i bezpieczeństwo są zawsze naszym priorytetem, a do osiągnięcia tego celu wykorzystujemy nowoczesne technologie na co dzień.