Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Kontakt - SORRISO


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.

Uzupełnij pola formularza.

Gdzie jesteśmy?

Nasz gabinet znajduje się w miejscu dawnej hali Torbyd, naprzeciwko Centrum Handlowego Focus Mall oraz Dworca Autobusowego, w bliskiej okolicy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Bazyliki św. Wincenta.

Udogodnienia dla Pacjentów w naszym gabinecie

Atutem naszego gabinetu jest duża poczekalnia, wysokie standardy sterylności, elastyczne godziny otwarcia. Klinika jest przyjazna dla Pacjentów niepełnosprawnych – znajduje się na parterze i ma odpowiednio przystosowane toalety.

Gdzie zaparkować?

Parking dla naszych Pacjentów na 32 miejsca znajduje się pod sąsiednim budynkiem. Można również zaparkować pod centrum handlowym Focus (do 2 godzin za darmo) oraz w strefie bezpłatnego parkowania wzdłuż ulicy Chopina albo na parkingu przy Bazylice.

Jak do nas dojechać komunikacją publiczną?

Do naszego gabinetu można dojechać również środkami komunikacji publicznej. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe: rondo Ossolińskich (zatrzymują się tu linie 67 i 55) oraz “dworzec autobusowy” (linie 80, 57). Na przystanku “dworzec autobusowy” zatrzymują się także tramwaje dojeżdżające z Fordonu (linie 10, 5, 3), Bielaw (linie 4, 6), Lasu Gdańskiego (10), Wilczak (3) i Dworca Głównego PKP (8, 5).

Dane teleadresowe

  • KontaktGodziny otwarcia:
  • Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00
  • Sobota: 8:00 – 14:00

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii? Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!