Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Anna BiłonogaStale pogłębiam swoją wiedzę w stomatologii zachowawczej i protetyce. Radość i odprężenie odnajduję w prostej chirurgii. W pracy najbardziej cenię sobie profesjonalizm. Zwracam szczególną uwagę, aby dbać o czystość pola zabiegowego i dobrą adhezję lecząc w koferdamie. W każdym, nawet najmniej wymagającym zabiegu stosuję powiększenie mikroskopu, aby mieć pewność wykorzystania wszelkich możliwych dróg i narzędzi ku temu, aby wykonać swoją pracę jak najlepiej.

W 2021 roku uczestniczyłam w prestiżowym konkursie Jules Allemand Trophy w etapie krajowym. Rywalizacja polegała na poznaniu metody i wykonaniu rekonstrukcji materiałem kompozytowym anatomiczną techniką warstwową. Zdobyłam również wyróżnienie na konkursie w Łodzi z odbudowy w odcinku bocznym. Płynnie posługuję się językiem polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.