Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Zobacz, co mówią o nas Pacjenci

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Umów się na wizytę

+48 52 880 88 20

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową.

Studia ukończyłem na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W tym czasie zajmowałem się głównie zdobywaniem praktyki w leczeniu i uczestniczyłem w wielu projektach naukowych. Miałem też możliwość odbywania praktyk i stażu we Włoszech oraz WIelkiej Brytanii.

Obecnie zajmuję się leczeniem protetycznym i odbudowami estetycznymi, w tym projektowaniem uśmiechu. W celu osiągnięcia najlepszych efektów używam nowoczesnych metod, najwyższej jakości materiałów i współpracuję z wybitnymi technikami. Większość procedur wykonuję w powiększeniu, co sprawia, że precyzja wykonanych uzupełnień jest idealna. 

Cały czas rozwijam się zawodowo uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Pacjenci doceniają mój dobry humor i bezpośredniość w kontaktach, a ja kierując się ich dobrem działam wg maksymy „pacjenta lecz tak, jakbyś chciał leczyć swoją najbliższą rodzinę”. Zawsze najważniejsze jest dla mnie, by pacjenci w czasie zabiegów czuli się komfortowo i byli zadowoleni z efektów leczenia. Dzięki temu oni mają piękne i funkcjonalne uśmiechy, a ja satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Czas wolny spędzam najczęściej z rodziną (żoną i dwójką dzieci) lub w gronie najbliższych przyjaciół. Uprawiam też sporty wodne, pływam i nurkuję, a zimy nie wyobrażam sobie bez jazdy na nartach.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na kierunku lekarsko-dentystycznym. Po studiach postanowiłam dalej rozwijać karierę naukową, uzyskując w 2020 roku tytuł doktora nauk medycznym.

W klinice Sorriso zajmuję się szeroko pojętą stomatologią zachowawczą oraz pełnym spektrum leczenia kanałowego zębów, obejmującym między innymi zabiegi endodontyczne pod mikroskopem przebiegające na jednej wizycie.  

Przez cały okres swojej kariery zawodowej intensywnie zgłębiam wiedzę, o czym świadczą licznie ukończone kursy i konferencje naukowe. 

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W Sorriso zajmuje się wykonywaniem zabiegów z dziedziny ortodoncji. Systematycznie poszerza swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach.

Ukończone przez nią dotychczas szkolenia dotyczyły między innymi takich dziedzin jak: “Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatu łuku prostego”, „Szybka ekspansja szczęki (RME) jako świetne narzędzie w leczeniu ortodontycznym”, „Wady pionowe (leczenie zgryzów głębokich i otwartych)”, „Zakotwienie szkieletowe w leczeniu ortodontycznym”, „Biomechanika ortodontyczna w ujęciu teoretycznym i klinicznym”.

Obecnie uczestniczy w trzyletnim kursie Master of Science in Orthodontics w Krems.

Certyfikaty

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Moją ulubioną dziedziną jest chirurgia stomatologiczna, podnoszę swoje kwalifikacje również z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. 

Poza pracą pasjonuję się motoryzacją, sportami siłowymi oraz grą na gitarze. Jestem także miłośnikiem zwierząt, w domu mam 2 koty – Michalinę i Maurycego. 

Prywatnie staram się żyć zdrowo i aktywnie, dlatego poza sportami sezonowymi (windsurfing, snowboard) regularnie odwiedzam siłownie. Moją najnowszą pasją jest strzelectwo sportowe. 

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia estetyczna. Jestem absolwentką kierunku lekarsko – dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W pracy cenię sobie profesjonalizm. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii. Bardzo ważne jest dla mnie empatyczne i pełne zrozumienia podejście do pacjentów. W miłej atmosferze staram się do każdego podejść indywidualnie w celu stworzenia najlepiej dopasowanego do potrzeb i kompleksowego planu leczenia. Wszystkie zabiegi wykonuje z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Prywatnie entuzjastka wystroju wnętrz, podróży i dobrego jedzenia

Specjalista chirurgii stomatologicznej zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią.

Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Po studiach odbyła 5-letnie szkolenie specjalizacyjne, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Jest absolwentką Practiculum Implantologii Instytutu Vivadental.

W swojej pracy stawia na delikatność, skrupulatność i solidność.

W czasie wolnym lubi oglądać francuskie filmy oraz podróżować.

Chirurgia stomatologiczna wraz z implantologią to dziedzina stomatologii, która umożliwia przeprowadzenie metamorfoz uśmiechu u Pacjentów z brakami zębowymi. Dzięki wspólnie ustalanemu indywidualnemu planowi leczenia osiągam poprawę komfortu, estetyki oraz funkcji narządu żucia. Podczas zabiegów priorytetem jest dobre samopoczucie Pacjenta, dlatego dbam o to, aby leczenie odbywało się w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Stale pogłębiam swoją wiedzę w stomatologii zachowawczej i protetyce. Radość i odprężenie odnajduję w prostej chirurgii. W pracy najbardziej cenię sobie profesjonalizm. Zwracam szczególną uwagę, aby dbać o czystość pola zabiegowego i dobrą adhezję lecząc w koferdamie. W każdym, nawet najmniej wymagającym zabiegu stosuję powiększenie mikroskopu, aby mieć pewność wykorzystania wszelkich możliwych dróg i narzędzi ku temu, aby wykonać swoją pracę jak najlepiej.

W 2021 roku uczestniczyłam w prestiżowym konkursie Jules Allemand Trophy w etapie krajowym. Rywalizacja polegała na poznaniu metody i wykonaniu rekonstrukcji materiałem kompozytowym anatomiczną techniką warstwową. Zdobyłam również wyróżnienie na konkursie w Łodzi z odbudowy w odcinku bocznym. Płynnie posługuję się językiem polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Od 2019 roku jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej. Od 2015 roku moja praca zawodowa jest ściśle ukierunkowana na chirurgie i to właśnie w tej dziedzinie stale podnoszę swoje kwalifikacje, czego dowodem jest ukończone Curriculum Implantologiczne w 2021 roku. przeprowadzając zabiegi chirurgiczne dbam o komfort psychiczny moich Pacjentów i milą atmosferę podczas wizyt.

W 2020 roku ukończyłam Pomorski Uniwesytet Medyczny w Szczecinie. Od tamtej pory nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach. W pracy zajmuję się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Wszystkie zabiegi wykonuję w powiększeniu mikroskopu stomatologicznego, aby zadbać o najwyższą jakość leczenia. Obok profesjonalizmu ważna jest dla mnie jak najlepsza komunikacja z pacjentem oraz miła atmosfera w gabinecie tak, aby każda wizyta przebiegała bezstresowo. Biegle posługuję się językiem angielskim. Prywatnie jestem miłośniczką dobrej lektury oraz podróży, szczególnie bliskie jest mi żeglarstwo morskie.