MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Opinie

Konkretny w działaniu. Na pewno będę tylko u tego pana leczył zęby. Zdecydowanie pierwszy dentysta co sprostał wymaganiom .

MR

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Doktor Alicji! Wizyta przebiegła sprawnie oraz wszystkie moje wątpliwości zostały wyjaśnione!

Paulina

Fantastyczne podejście do pacjenta Pani Dr Moniki Schulz. Pełen profesjonalizm. Polecam

Michał

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Umów się na wizytę

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy stomatologicznej, zadzwoń pod numer +48 52 880 88 20 lub wypełnij formularz, a my w pierwszej wolnej chwili oddzwonimy do Ciebie.

Studia ukończyłem na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W tym czasie zajmowałem się głównie zdobywaniem praktyki w leczeniu i uczestniczyłem w wielu projektach naukowych. Miałem też możliwość odbywania praktyk i stażu we Włoszech oraz WIelkiej Brytanii.

Obecnie zajmuję się leczeniem protetycznym i odbudowami estetycznymi, w tym projektowaniem uśmiechu. W celu osiągnięcia najlepszych efektów używam nowoczesnych metod, najwyższej jakości materiałów i współpracuję z wybitnymi technikami. Większość procedur wykonuję w powiększeniu, co sprawia, że precyzja wykonanych uzupełnień jest idealna. 

Cały czas rozwijam się zawodowo uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Pacjenci doceniają mój dobry humor i bezpośredniość w kontaktach, a ja kierując się ich dobrem działam wg maksymy „pacjenta lecz tak, jakbyś chciał leczyć swoją najbliższą rodzinę”. Zawsze najważniejsze jest dla mnie, by pacjenci w czasie zabiegów czuli się komfortowo i byli zadowoleni z efektów leczenia. Dzięki temu oni mają piękne i funkcjonalne uśmiechy, a ja satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Czas wolny spędzam najczęściej z rodziną (żoną i dwójką dzieci) lub w gronie najbliższych przyjaciół. Uprawiam też sporty wodne, pływam i nurkuję, a zimy nie wyobrażam sobie bez jazdy na nartach.

Jestem absolwentem Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów brałem aktywny udział w wielu konferencjach naukowych i studenckich kołach badawczych. W pracy ważne jest dla mnie wykonywanie procedur opartych o najnowszą wiedzę medyczną, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jestem pasjonatem pracy w mikroskopie oraz stomatologii cyfrowej. Obecnie intensywnie poszerzam swoją wiedzę na licznych kursach specjalistycznych. Poza pracą najbardziej zajmuje mnie rodzina. Lubię turystykę w samochodzie 4×4, kawę, sporty wodne, jeździectwo oraz przejażdżki rowerowe.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na kierunku lekarsko-dentystycznym. Po studiach postanowiłam dalej rozwijać karierę naukową, uzyskując w 2020 roku tytuł doktora nauk medycznym.

W klinice Sorriso zajmuję się szeroko pojętą stomatologią zachowawczą oraz pełnym spektrum leczenia kanałowego zębów, obejmującym między innymi zabiegi endodontyczne pod mikroskopem przebiegające na jednej wizycie.  

Przez cały okres swojej kariery zawodowej intensywnie zgłębiam wiedzę, o czym świadczą licznie ukończone kursy i konferencje naukowe. 

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Moją ulubioną dziedziną jest chirurgia stomatologiczna, podnoszę swoje kwalifikacje również z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. 

Poza pracą pasjonuję się motoryzacją, sportami siłowymi oraz grą na gitarze. Jestem także miłośnikiem zwierząt, w domu mam 2 koty – Michalinę i Maurycego. 

Prywatnie staram się żyć zdrowo i aktywnie, dlatego poza sportami sezonowymi (windsurfing, snowboard) regularnie odwiedzam siłownie. Moją najnowszą pasją jest strzelectwo sportowe. 

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia estetyczna. Jestem absolwentką kierunku lekarsko – dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W pracy cenię sobie profesjonalizm. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii. Bardzo ważne jest dla mnie empatyczne i pełne zrozumienia podejście do pacjentów. W miłej atmosferze staram się do każdego podejść indywidualnie w celu stworzenia najlepiej dopasowanego do potrzeb i kompleksowego planu leczenia. Wszystkie zabiegi wykonuje z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Prywatnie entuzjastka wystroju wnętrz, podróży i dobrego jedzenia

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.