Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Zobacz gabinet od środka


Metamorfoza leczenia w klinice Sorriso

Zobacz, co mówią o nas Pacjenci

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Umów się na wizytę

+48 52 880 88 20

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową.

Studia ukończyłem na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W tym czasie zajmowałem się głównie zdobywaniem praktyki w leczeniu i uczestniczyłem w wielu projektach naukowych. Miałem też możliwość odbywania praktyk i stażu we Włoszech oraz WIelkiej Brytanii.

Obecnie zajmuję się leczeniem protetycznym i odbudowami estetycznymi, w tym projektowaniem uśmiechu. W celu osiągnięcia najlepszych efektów używam nowoczesnych metod, najwyższej jakości materiałów i współpracuję z wybitnymi technikami. Większość procedur wykonuję w powiększeniu, co sprawia, że precyzja wykonanych uzupełnień jest idealna. 

Cały czas rozwijam się zawodowo uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Pacjenci doceniają mój dobry humor i bezpośredniość w kontaktach, a ja kierując się ich dobrem działam wg maksymy „pacjenta lecz tak, jakbyś chciał leczyć swoją najbliższą rodzinę”. Zawsze najważniejsze jest dla mnie, by pacjenci w czasie zabiegów czuli się komfortowo i byli zadowoleni z efektów leczenia. Dzięki temu oni mają piękne i funkcjonalne uśmiechy, a ja satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Czas wolny spędzam najczęściej z rodziną (żoną i dwójką dzieci) lub w gronie najbliższych przyjaciół. Uprawiam też sporty wodne, pływam i nurkuję, a zimy nie wyobrażam sobie bez jazdy na nartach.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na kierunku lekarsko-dentystycznym. Po studiach postanowiłam dalej rozwijać karierę naukową, uzyskując w 2020 roku tytuł doktora nauk medycznym.

W klinice Sorriso zajmuję się szeroko pojętą stomatologią zachowawczą oraz pełnym spektrum leczenia kanałowego zębów, obejmującym między innymi zabiegi endodontyczne pod mikroskopem przebiegające na jednej wizycie.  

Przez cały okres swojej kariery zawodowej intensywnie zgłębiam wiedzę, o czym świadczą licznie ukończone kursy i konferencje naukowe. 

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W Sorriso zajmuje się wykonywaniem zabiegów z dziedziny ortodoncji. Systematycznie poszerza swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach.

Ukończone przez nią dotychczas szkolenia dotyczyły między innymi takich dziedzin jak: “Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatu łuku prostego”, „Szybka ekspansja szczęki (RME) jako świetne narzędzie w leczeniu ortodontycznym”, „Wady pionowe (leczenie zgryzów głębokich i otwartych)”, „Zakotwienie szkieletowe w leczeniu ortodontycznym”, „Biomechanika ortodontyczna w ujęciu teoretycznym i klinicznym”.

Obecnie uczestniczy w trzyletnim kursie Master of Science in Orthodontics w Krems.

Certyfikaty

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Moją ulubioną dziedziną jest chirurgia stomatologiczna, podnoszę swoje kwalifikacje również z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. 

Poza pracą pasjonuję się motoryzacją, sportami siłowymi oraz grą na gitarze. Jestem także miłośnikiem zwierząt, w domu mam 2 koty – Michalinę i Maurycego. 

Prywatnie staram się żyć zdrowo i aktywnie, dlatego poza sportami sezonowymi (windsurfing, snowboard) regularnie odwiedzam siłownie. Moją najnowszą pasją jest strzelectwo sportowe. 

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia estetyczna. Jestem absolwentką kierunku lekarsko – dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W pracy cenię sobie profesjonalizm. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii. Bardzo ważne jest dla mnie empatyczne i pełne zrozumienia podejście do pacjentów. W miłej atmosferze staram się do każdego podejść indywidualnie w celu stworzenia najlepiej dopasowanego do potrzeb i kompleksowego planu leczenia. Wszystkie zabiegi wykonuje z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Prywatnie entuzjastka wystroju wnętrz, podróży i dobrego jedzenia

Specjalista chirurgii stomatologicznej zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią.

Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Po studiach odbyła 5-letnie szkolenie specjalizacyjne, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Jest absolwentką Practiculum Implantologii Instytutu Vivadental.

W swojej pracy stawia na delikatność, skrupulatność i solidność.

W czasie wolnym lubi oglądać francuskie filmy oraz podróżować.

Chirurgia stomatologiczna wraz z implantologią to dziedzina stomatologii, która umożliwia przeprowadzenie metamorfoz uśmiechu u Pacjentów z brakami zębowymi. Dzięki wspólnie ustalanemu indywidualnemu planowi leczenia osiągam poprawę komfortu, estetyki oraz funkcji narządu żucia. Podczas zabiegów priorytetem jest dobre samopoczucie Pacjenta, dlatego dbam o to, aby leczenie odbywało się w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Ukończyłam kierunek Pedagogika na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, uzyskując w 2020 roku tytuł magistra. Chcąc się dalej rozwijać, zdecydowałam się na Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, zdobywając w 2021 roku zawód Asystentka Stomatologiczna.

Stomatologia stała się moją pasją. Niezwykle ważne jest dla mnie, że mogę rozwijać się w pracy. Praca w stomatologii sprawia mi ogromną satysfakcję. Jestem osobą otwartą na rozmowę, uśmiech na twarzy mi wiecznie towarzyszy.

W klinice Sorriso zajmuję się prowadzeniem zespołu asystentek, koordynując pracę Kliniki Sorriso, a także asystowaniem przy zabiegach, głównie z dziedziny ortodoncji i chirurgii, z których się w szczególności rozwijam.

Poza pracą pasjonuję się siatkówką, kibicowaniem naszej wspaniałej Reprezentacji Polski oraz motoryzacją. Lubię także długie wycieczki rowerowe. Jestem też prawdziwą miłośniczką kotów i piesków.

Ukończyłam szkołę dla Higienistek Stomatologicznych 4 lata temu i od razu postanowiłam pracować w zawodzie. W stomatologii najbardziej lubię endodoncję i stomatologię zachowawczą.

W klinice Sorriso pracuję z lekarzem endodontą i zajmuje się higienizacją, co sprawia mi największą satysfakcję.

Bardzo cenię sobie kontakt z pacjentem.

Mam dwóch cudownych synów, którym poświęcam czas po pracy. Ćwiczę na siłowni i spotykam się z przyjaciółmi. W domu mam kotka rasy ragdoll o imieniu Abbi, który jest moim oczkiem w głowie.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.