Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

lek. dent.
Alicja MikuckaZajmuje się: stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia estetyczna. Jestem absolwentką kierunku lekarsko – dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W pracy cenię sobie profesjonalizm. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej stomatologii. Bardzo ważne jest dla mnie empatyczne i pełne zrozumienia podejście do pacjentów. W miłej atmosferze staram się do każdego podejść indywidualnie w celu stworzenia najlepiej dopasowanego do potrzeb i kompleksowego planu leczenia. Wszystkie zabiegi wykonuje z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Prywatnie entuzjastka wystroju wnętrz, podróży i dobrego jedzenia