Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

lek. dent.
Monika Milewska-JósiakW 2020 roku ukończyłam Pomorski Uniwesytet Medyczny w Szczecinie. Od tamtej pory nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach. W pracy zajmuję się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Wszystkie zabiegi wykonuję w powiększeniu mikroskopu stomatologicznego, aby zadbać o najwyższą jakość leczenia. Obok profesjonalizmu ważna jest dla mnie jak najlepsza komunikacja z pacjentem oraz miła atmosfera w gabinecie tak, aby każda wizyta przebiegała bezstresowo. Biegle posługuję się językiem angielskim. Prywatnie jestem miłośniczką dobrej lektury oraz podróży, szczególnie bliskie jest mi żeglarstwo morskie.