Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

Mediraty

Mediraty

Spełnij swoje marzenie o zdrowych i pięknych zębach! Teraz nic Cię nie ogranicza. Jeśli koszty leczenia ponoszone jednorazowo zbyt mocno obciążają Twój budżet, skorzystaj ze wsparcia finansowego, jakie daje program MediRaty.

Dzięki temu rozwiązaniu leczenie w naszej klinice stało się dostępne dla szerszego grona Pacjentów. Program MediRaty to sprawdzone, zaufane rozwiązanie, które funkcjonuje na rynku usług medycznych już od kilkunastu lat. Daje Ci możliwość bezgotówkowego zrealizowania leczenia i wygodnego rozłożenia płatności za zabieg w dogodnych, niskich ratach.

Jak korzystać z MediRat?

Sposób korzystania z MediRat zależy od wysokości pożyczanej kwoty.

100 zł – 5 000 zł

500 zł – do 30 000 zł

Szukasz sprawdzonego rozwiązania, aby mieć piękny uśmiech?

Zadzwoń do nas i zapytaj o możliwość kompleksowego leczenia nakładkami ortodontycznymi.

MediRaty krok po kroku

W przypadku pożyczki na kwotę wyższą niż 5000 zł postępowanie zawiera się w kilku krokach:

  1. Odbywa się konsultacja medyczna, której efektem jest sporządzony przez lekarza plan leczenia łącznie z kosztorysem.
  2. Konsultant MediRaty kontaktuje się telefonicznie z Pacjentem – w razie potrzeby weryfikuje jego zdolność kredytową, przedstawia ofertę.
  3. Po zaakceptowaniu oferty Pacjent otrzymuje przesłaną kurierem umowę.
  4. Po jej podpisaniu środki będą przekazywane na konto kliniki, a Pacjent może rozpocząć leczenie.
Mediraty

Zapraszamy na wizytę!

Jeśli interesuje Cię bezbolesne i bezstresowe leczenie stomatologiczne, Sorriso z chęcią wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Nowoczesne znieczulenia oraz przyjazne podejście lekarzy sprawią, że zabiegi będą całkowicie komfortowe. Jeśli chcesz umówić się na wizytę, możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer +48 52 880 88 20 lub wypełniając formularz.

Bezbolesne leczenie zębów

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, to powszechny problem. Lęk ten spowodowany jest najczęściej negatywnymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz przekonaniem, że wykonanie każdego zabiegu musi wiązać się z bólem. Nic bardziej mylnego!

W Sorriso dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Pacjentom maksymalny komfort w trakcie leczenia. Jak to osiągamy? Bogate doświadczenie, szeroka wiedza, umiejętności, a także empatyczne podejście naszych ekspertów pozwalają uczynić każdą wizytę przyjemnym doświadczeniem.

Zobacz, co mówią o nas Pacjenci

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

GOOGLE

FACEBOOK

ZNANY LEKARZ

Sorriso Dental Clinic

Umów się na wizytę

+48 52 880 88 20

W Sorriso Dental Clinic cenimy sobie dobro Pacjentów, bez wytchnienia poszukując nowych rozwiązań mogących zagwarantować im bezkonkurencyjne leczenie. Kompleksowość, troska i dążenie do osiągnięcia najlepszych możliwych efektów są naszą siłą napędową.