Zadzwoń:

MENU

MENU

Umów się na wizytę

Pozostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili, aby umówić Twoją wizytę w Sorriso Dental Clinic.


Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody.


Zawsze 2 dni przed terminem wizyty, wysyłamy Wam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Prosimy odpisać “T” jeśli ją potwierdzacie lub “N” jeśli nie możecie się zjawić. Potwierdzenie wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste!
Uzupełnij pola formularza.

asystentka stomatologiczna, koordynatorka asystentek
Katarzyna WiśniewskaUkończyłam kierunek Pedagogika na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, uzyskując w 2020 roku tytuł magistra. Chcąc się dalej rozwijać, zdecydowałam się na Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, zdobywając w 2021 roku zawód Asystentka Stomatologiczna.

Stomatologia stała się moją pasją. Niezwykle ważne jest dla mnie, że mogę rozwijać się w pracy. Praca w stomatologii sprawia mi ogromną satysfakcję. Jestem osobą otwartą na rozmowę, uśmiech na twarzy mi wiecznie towarzyszy.

W klinice Sorriso zajmuję się prowadzeniem zespołu asystentek, koordynując pracę Kliniki Sorriso, a także asystowaniem przy zabiegach, głównie z dziedziny ortodoncji i chirurgii, z których się w szczególności rozwijam.

Poza pracą pasjonuję się siatkówką, kibicowaniem naszej wspaniałej Reprezentacji Polski oraz motoryzacją. Lubię także długie wycieczki rowerowe. Jestem też prawdziwą miłośniczką kotów i piesków.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.